Lumea

Zapraszamy do świata czystych i niezawodnych lampek dekoracyjnych firmy Lumea 

Lumea Ltd. jest brytyjskim producentem artykułów dekoracyjnych, zlokalizowanym w miejscowości Tiverton w południowo-zachodniej części wyspy. Posiada najszerszą gamę lampek stołowych na płynny wosk oraz tea-lightów LED w Wielkiej Brytanii. Od 2001 roku zaopatruje w swoje produkty hotele, restauracje oraz szeroko pojętą branżę turystyczną zarówno w obrębie Wielkiej Brytanii, jak i w wielu krajach świata.

Produkty rodem z firmy Lumea to prawdziwa alternatywa dla cechujących się krótkim czasem palenia i nie zawsze wysoką jakością tradycyjnych tea-lightów (tzw. podgrzewaczy). Firma kładzie nacisk na wysoką jakość wytwarzanych produktów, mającą swoją genezę w najlepszych komponentach i nowoczesnym parku maszynowym. Dlatego lampki stołowe na płynny wosk oraz tea-lighty LED „Made in England” cieszą się uznaniem użytkowników. Przede wszystkim z uwagi na łatwość w użyciu, czystość obsługi, a także długi czas palenia się. W przypadku lampek na płynny wosk może on wynieść, w zależności od modelu, nawet do 70 godzin. Krótko mówiąc, lampki stołowe na płynny wosk oraz tea-lighty LED Lumea to produkty, na których zawsze można polegać. Słowem to wybór profesjonalistów.      

Dystrybutorem produktów Lumea w Polsce jest firma STS Ekspert, która konsekwentnie rozwija pozycję marki na polskim rynku. Główną dziedziną współpracy jest zapewnienie dostaw produktów do hoteli i restauracji w całej Polsce. Kładziemy nacisk na punktualność i niezawodność dostaw, mając na uwadze potrzeby korzystania z produktów dekoracyjnych „tu i teraz”.

Oprócz dostarczania lampek, wkładów z płynnym woskiem oraz niezbędnych akcesoriów zajmujemy się także bardziej zindywidualizowaną współpracą z zainteresowanymi Klientami. Polega ona na czasowym udostępnianiu lampek w celu ich optymalnego wykorzystania na organizowanych przyjęciach, eventach lub spotkaniach. Dzięki takiej współpracy organizator imprezy może udekorować stoły bez ponoszenia kosztu zakupu lampek.

Ponadto organizujemy czasowe akcje promocyjne, dzięki którym Klienci mają możliwość dokonywania zakupów lampek dekoracyjnych po bardzo atrakcyjnych cenach.