Lampki LED

Dzięki swoim szczególnym produktom firma Lumea otwiera możliwości tworzenia niezwykłej  atmosfery i szczególnego klimatu w hotelach i restauracjach. Wszędzie tam, gdzie mile widziane jest światło świec, natomiast oczekuje się braku jakiegokolwiek ryzyka związanego z otwartym ogniem proponujemy unikalne dekoracyjne lampki LED w formie migających lub świecących stałym światłem tea-lightów LED wkładanych w atrakcyjne obudowy. Świecą one migającym światłem na wzór świec, ale nie powodują żadnych zagrożeń, zarówno pod względem otwartego ognia, jak i bałaganu związanego z wypalającym się woskiem. Mogą także zostać przełączone w taki sposób, aby świecić stałym światłem bez efektu migotania.

Lampki (tea-lighty) LED – zalety:

Tea-lighty LED realistycznie migoczą, doskonale imitując światło świec bez prawdziwego płomienia. Ich podstawową zaletą jest brak wydzielania ciepła podczas świecenia. Dzięki temu są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdza fakt, że w przypadku wywrócenia lampki nie istnieje ryzyko zapłonu elementów wyposażenia będących w pobliżu. Natomiast w razie przypadkowego zrzucenia lampki ze stolika nie ma niebezpieczeństwa zapłonu podłogi lub wykładziny dywanowej. To wielka zaleta braku płomienia i braku wydzielania się ciepła. Dodatkowo tea-lighty LED są niezwykle łatwe, a także całkowicie czyste w obsłudze.

Lampki LED są idealne do stosowania w dowolnym miejscu w lokalu. Przede wszystkim znakomicie prezentują się na stoliku restauracyjnym. Oprócz tego świetnie wyglądają na parapetach, nad kominkiem, w regałach, na kredensach, czy w różnych widocznych punktach pomieszczenia. Wspaniale prezentują się także w innych pomieszczeniach. Zarówno w lobby lub SPA hotelowym, jak i w gabinecie kosmetycznym, czy salonie fryzjerskim. W szczególności należy podkreślić fakt, że lampki LED nie wymagają kabla zasilającego. Podczas gdy elektryczne produkty oświetleniowe muszą znajdować się w pobliżu źródła zasilania, lampki LED mogą ozdabiać absolutnie dowolne miejsce w obiekcie. 

Tea-lighty LED można ładować i korzystać z nich wielokrotnie. Każda lampka po naładowaniu świeci do 12 godzin, w zależności od wybranych ustawień jasności. Ich żywotność osiąga poziom 6000 godzin, dzięki czemu mogą być powtórnie ładowane do 500 razy. Ładowanie odbywa się w specjalnie przeznaczonej do tego celu stacji ładującej na 12 sztuk tea-lightów. Wystarczy włożyć tea-lighty do stacji ładującej, podłączyć do prądu i zostawić na 8 godzin. Dlatego ładowanie jest niezwykle proste i szybkie. Co więcej – nie wymaga żadnych inwestycji, poza kosztem prądu. 

Podsumowanie i najważniejsze informacje:

  • Lampki LED świecące migającym lub stałym światłem, ale bez prawdziwego płomienia.
  • Do wielokrotnego ładowania.
  • Żywotność: do 6000 godzin.
  • Czas palenia: do 12 godzin.
  • Kolor naturalnej świecy.

Lampki (tea-lighty) LED Lumea:

1./ Komplet tea-lightów LED:
12 szt. 
tea-lightów LED z pilotem + stacja ładująca + ładowarka.
Kolor naturalnej świecy.
Lampki LED.

2./ Komplet tea-lightów LED w tonacji białej:
12 szt. tea-lightów LED z pilotem + stacja ładująca + ładowarka + 12 szt. lampek Ambeo Small ze szkłem białym matowym.
Kolor naturalnej świecy.
Lampki LED.

3./ Komplet tea-lightów LED w tonacji czerwonej:
12 szt. tea-lightów LED z pilotem + stacja ładująca + ładowarka + 12 szt. lampek Ambeo Small ze szkłem czerwonym matowym.
Kolor naturalnej świecy.
Lampki LED.

4./ Tea-lighty LED, kolor naturalnej świecy.
12 szt. tea-lightów LED z pilotem.
Lampki LED.

Obudowy lampek LED Lumea:

Tea-lighty LED są przystosowane do używania w połączeniu ze szklanymi lub plastikowymi obudowami. Ich niezastąpioną zaletą jest możliwość wykorzystania w setkach różnorodnych podstaw, dzięki czemu uzyskuje się nieograniczoną ilość indywidualnych dekoracji. Tea-lighty LED, wspólnie z obudowami, tworzą atrakcyjne wizualnie i przyjazne użytkownikowi kompozycje.

Wybrane obudowy firmy Lumea, z którymi współgrają lampki LED mogą służyć również jako podstawy lampek na płynny wosk. Przykładowe kompozycje zaprezentowano poniżej.