Promocja

Lampki ledowe – hit pod względem kosztów i funkcjonalności!

LATO, LATO, LATO!!!

Z tej okazji proponujemy lampki ledowe w formie tea-lightów LED, które swoją poświatą i migającym płomieniem do złudzenia przypominają tradycyjne świece. Jednak nie wytwarzają ciepła i są pozbawione otwartego płomienia, przez co są całkowicie bezpieczne.

Oświetlenie LED to prawdziwa rewolucja pod względem kosztów. W odróżnieniu od popularnych na rynku i niezwykle nieekonomicznych produktów oświetleniowych zasilanych bateriami, nasze tea-lighty LED są przystosowane do wielokrotnego ładowania z gniazdka elektrycznego. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Tea-lighty LED realistycznie migoczą, doskonale imitując światło świec bez prawdziwego płomienia. Ich podstawową zaletą jest brak wydzielania ciepła podczas świecenia. Dzięki temu są bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdza fakt, że w przypadku wywrócenia lampki nie istnieje ryzyko zapłonu elementów wyposażenia będących w pobliżu. Natomiast w razie przypadkowego zrzucenia lampki ze stolika nie ma niebezpieczeństwa zapłonu podłogi lub wykładziny dywanowej. To wielka zaleta braku płomienia i braku wydzielania się ciepła. Dodatkowo tea-lighty LED są niezwykle łatwe, a także całkowicie czyste w obsłudze.

Lampki LED są idealne do stosowania w dowolnym miejscu w lokalu. Przede wszystkim znakomicie prezentują się na stoliku restauracyjnym. Oprócz tego świetnie wyglądają na parapetach, nad kominkiem, w regałach, na kredensach, czy w różnych widocznych punktach pomieszczenia. Wspaniale prezentują się także w innych pomieszczeniach. Zarówno w lobby lub SPA hotelowym, jak i w gabinecie kosmetycznym, czy salonie fryzjerskim. W szczególności należy podkreślić fakt, że lampki LED nie wymagają kabla zasilającego. Podczas gdy elektryczne produkty oświetleniowe muszą znajdować się w pobliżu źródła zasilania, lampki LED mogą ozdabiać absolutnie dowolne miejsce w obiekcie. 

Tea-lighty LED można ładować i korzystać z nich wielokrotnie. Każda lampka po naładowaniu świeci do 12 godzin, w zależności od wybranych ustawień jasności. Ich żywotność osiąga poziom 6000 godzin, dzięki czemu mogą być powtórnie ładowane do 500 razy. Ładowanie odbywa się w specjalnie przeznaczonej do tego celu stacji ładującej na 12 sztuk tea-lightów. Wystarczy włożyć tea-lighty do stacji ładującej, podłączyć do prądu i zostawić na 8 godzin. Dlatego ładowanie jest niezwykle proste i szybkie. Co więcej – nie wymaga żadnych inwestycji, poza kosztem prądu. 

lampki ledowe, tea-lighty LED

Tea-lighty LED. Zalety, zalety, zalety

Stacja ładująca, pilot i ładowarka w zestawie

Możliwość ponownego ładowania

Żywotność do 6.000 godzin

Czas świecenia: do 12 godzin

Czas ładowania: 6-8 godzin

Szerokie możliwości zastosowania

Lampki ledowe są przystosowane do używania w połączeniu ze szklanymi lub plastikowymi obudowami. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość wykorzystania w setkach różnorodnych podstaw, dzięki czemu uzyskuje się nieograniczoną ilość indywidualnych dekoracji.

Zapraszamy do zapoznania się z zupełnie nową sekcją, w której proponujemy obudowy do tea-lightów LED, a także zwykłych tea-lightów lub wkładów z płynnym woskiem. Dziesiątki modeli, różne style na wiele okazji, bajeczna kolorystyka.