Wypożyczalnia gastronomiczna

Nowość - wypożyczalnia gastronomiczna   WYPOŻYCZALNIA GASTRONOMICZNA   Nowość - wypożyczalnia gastronomiczna

Jeśli potrzebujesz eleganckich dekoracji stołów na jednorazowy bankiet, szkolenie, event, czy też spotkanie biznesowe to skorzystaj z naszej najnowszej propozycji. Możesz teraz zachwycić swoich gości lampkami dekoracyjnymi na płynny wosk bez konieczności ich finansowania. Określ swoje potrzeby a my zajmiemy się resztą.

Wypożyczalnia gastronomiczna została wprowadzona w styczniu 2019 r. aby umożliwić zainteresowanym wypożyczenie lampek dekoracyjnych na organizowany bankiet lub spotkanie. Tym samym, w przypadku jednorazowej potrzeby udekorowania stołów, organizator imprezy może wprowadzić oświetlenie dekoracyjne bez ponoszenia kosztu zakupu lampek. Dostępność lampek w danym momencie warunkuje aktualny stan na magazynie, dlatego warto wybrać i zamówić ulubiony model na konkretny termin z odpowiednim wyprzedzeniem. Można też skorzystać z aktualnie dostępnej oferty.

Jedyny koszt stanowią wkłady z płynnym woskiem, które po zapaleniu płomienia – razem z lampką tworzą niesamowity efekt wizualny. Naturalne światło w połączeniu z atrakcyjną formą lampki dostarczy niezapomnianej atmosfery, która wzbogaci każdy bankiet lub spotkanie.

 

AKTUALNIE DOSTĘPNE MODELE

Sorbet matowy

 

Harlequin matowy i przezroczysty

 

Wypożyczalnia gastronomiczna - zobacz całą kolekcję          Wypożyczalnia gastronomiczna - zapytaj o szczegóły