Nowości

Nowa forma dostawy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie

Od połowy czerwca oferujemy nową, bardzo atrakcyjną cenowo formę dostaw. Wszystkie produkty o mniejszych gabarytach można zamawiać w ramach dostawy Orlen Paczka. To usługa, która daje możliwość nadania i odbioru przesyłki w automatach paczkowych, stacjach paliw Orlen, kioskach i sklepach. Przewidywany termin doręczenia przesyłki to 1-2 dni robocze. Koszt paczki: 8,59 zł brutto.

Środki do czyszczenia dywanów i tapicerki

Choć jesteśmy firmą działającą na terenie całego kraju, szczególnie mocno angażujemy się w rozwój społeczności lokalnych. Nasze położenie tuż koło stolicy motywuje nas do wsparcia rynku Warszawy i okolic.

Jeśli jesteś zainteresowany szybkimi i bezpiecznymi DARMOWYMI dostawami, indywidualnym podejściem, a także wsparciem i doradztwem technicznym zapoznaj się z bardziej szczegółową informacją na blogu: https://www.produktyhotelowe.pl/rozwoj-spolecznosci-lokalnych/  

Świece ozdobne na tea-lighty LUXE

Najnowszym dzieckiem w asortymencie firmy Heliotron Deutschland GmbH są świece na tea-lighty LUXEZupełnie nowy produkt przeznaczony jest zarówno dla klienta indywidualnego, jak i odbiorcy instytucjonalnego. Znajdzie zatem zastosowanie w domach, apartamentach i mieszkaniach prywatnych, a także – podobnie jak pozostałe produkty Heliotron – w hotelach i restauracjach. Zupełnie unikalny koncept, nie oferowany do tej pory, otrzymał swoją unikalną nazwę i w znaczący sposób wzbogaca dotychczasową ofertę produktową.

Pielęgnacja wykładzin dywanowych i dywanów

Choć wyglądem przypomina lądownik księżycowy to w rzeczywistości ma z nim niewiele wspólnego. Może jedynie tyle, że pozwala przenieść dotychczasową pracę w nowy wymiar – dokładnie dwa razy większy. Co to oznacza? Czyszcząc dywany lub wykładziny dywanowe dokładnie tyle samo czasu i w ten sam sposób jak dotychczas, osiągamy podwójny efekt. A to jest kosmiczna oszczędność i niewyobrażalne ułatwienie pracy.