Ekologiczne podgrzewacze zapachowe

Ekologiczne podgrzewacze zapachowe

Ekologiczne podgrzewacze zapachowe

Nowoczesna technologia

Ekologiczne podgrzewacze zapachowe Cup Candle są produktami wysokiej jakości, daleko innymi w porównaniu do najtańszych tea-ligtów dostępnych w marketach. Dzięki wiedzy technicznej i innowacyjnym materiałom, producent mógł zrezygnować z używania aluminium do wytwarzania kubeczków do tea-lightów. Pozwoliło to nie tylko na wprowadzenie do oferty produktów przyjaznych ekologicznie, ale także na znaczne uproszczenie poprzednich metod produkcji. Dzięki temu firma Cup Candle opracowała jeden z najbardziej innowacyjnych procesów produkcyjnych w branży produkcji świec na świecie.

Opatentowany proces produkcji niesie ze sobą znaczne korzyści ekologiczne i ekonomiczne. Zastosowanie termoformowania pozwala na wysoce wydajną metodę produkcji, a także znaczne zmniejszenie zużycia energii. Produkcja i surowce są zgodne ze standardami RAL.

Produkt przyjazny ekologicznie

Ze względu na swoją popularność tea-lighty, w tym podgrzewacze zapachowe, należą do najlepiej sprzedających się produktów w branży produkcji świec. Każdego roku na całym świecie sprzedaje się ich 12 miliardów. Niestety zastosowanie aluminium do produkcji kubeczków do tea-lightów ma negatywny wpływ na środowisko. Zdając sobie z tego sprawę, firma Cup Candle mocno angażuje się w znaczący rozwój produktu poprzez przedefiniowanie jego dotychczasowego konceptu. Ma to na celu zbudowanie świadomości produktu przyjaznego ekologicznie.

Dlatego Cup Candle korzysta wyłącznie z innowacyjnych materiałów. Zastępuje aluminium pozyskanym z recyklingu tworzywem sztucznym, które po zużyciu produktu ponownie nadaje się do recyklingu. Dodatkowo nowoczesny proces termoformowania wymaga tylko ułamka plastiku potrzebnego do konwencjonalnego plastikowego kubka formowanego wtryskowo. W rezultacie daje to nie tylko mniejsze zużycie surowców, ale również ich znacząco mniej negatywny wpływ na środowisko.

Ekologiczne podgrzewacze zapachowe

Ponadto nowe kubeczki do tea-lightów zapewniają wspaniały połysk. W przeciwieństwie do kubków aluminiowych, przezroczyste plastikowe kubki zapewniają znacznie jaśniejsze i cieplejsze światło. Ponadto tworzywo sztuczne cechuje się odpornością na temperaturę. Jest to istotna cecha bezpieczeństwa, ponieważ aluminiowe kubki mogą być bardzo gorące i stwarzać niebezpieczeństwo oparzenia.

Ekologiczne podgrzewacze zapachowe – cechy szczególne:

 • Podgrzewacze zapachowe.
 • Kilka aromatów do wyboru.
 • Aż 7 godzin palenia !!!
 • Wymiary: średnica 3,5 cm. Wysokość: 2,5 cm.
 • Wspaniały połysk dzięki unikalnym przezroczystym osłonom.
 • Produkt ekologiczny: 0% Aluminium, 0% parafiny, 0% oleju palmowego.
 • Surowiec: 100% soja lub rzepak.
 • Przezroczyste osłony wykonane z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.
 • Wyprodukowane w Niemczech w oparciu o certyfikowane surowce oraz wysoce innowacyjny i bezpieczny proces produkcyjny.
 • Podgrzewacze zapachowe są przetestowane i certyfikowane zgodnie z RAL (znakiem jakości dla świec).
 • Świece opatrzone znakiem jakości RAL nie mają negatywnego wpływu na zdrowie, nie wytwarzają widocznego dymu ani sadzy, dobrze się palą – do samego końca oraz są niezawodne.

Dostępne rodzaje:

tealighty zapachowe, tealighty o zapachu cynamonu

Cynamon i przyprawy

tea-lighty zapachowe, tealighty o zapachu pomarańczy, tealighty o zapachu pomarańczowym

Słodka pomarańcza

tea lighty zapachowe, tea lighty o zapachu karmelu

Karmel waniliowy

Świeczniki do wykorzystania z podgrzewaczami do znalezienia na stronie https://www.produktyhotelowe.pl/swieczniki/

Lampki dekoracyjne, świece ozdobne, a także tea-lighty LED do obejrzenia na stronie http://www.heliotron.pl/